www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Циркът "Републикански избори"


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Циркът "Републикански избори"
anti666
Публикувано на: 26.10.2015, 11:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Вчера бяхме свидетели на поредния фарс, наречен "избори" в незаконната република. Още преди даваха някакви уроди, мераклии да работят "в полза родину". Тоест, да си напълнят джобовете докато са на власт. Един наркотрафикант от Русе с влязла присъда - кандидат за кмет с имунитет. Всъщност, човека е прав, след като може друг такъв да е премиер, защо пък той да не е кмет? Шефа на циганското Мешере заплашва с етническа война, ако неговият човек от джебчийската мафия във Варна не стане общинар. За мангала Пиже от ДПС, който наби досадните журналя няма какво даже да говорим. За да има цирк, трябва да има клоуни. Трябва да има и изборна активност от овцете, за да може хунтата да узакони управлението над стадото, което все още носи великото някога име българи.

Измамата на следизборния ден обаче лъсна с пълна сила. ЦИК бе блокиран, сайта им хакнат. И тук става интересно. Хунтата веднага активира поредния си клоун Волен Сидеров, да отклони вниманието на стадото с някакви безмислени екшъни. А истинският екшън е в зала Армеец, където ужким се "броят" бюлетините. Там допуснаха гаф, който сега трябва да замазват с отклоняване на внимание.
Изборен фарс
Основното в него;
„Как разбраха резултатите от изборите, като бюлетините са при нас!? ЦИК не работи. Резултатите още не са вкарани в ЦИК, те не ни допускат"
Ами те резултатите вече са вкарани в софтуера на "Информационно обслужване" и са обявени. Тази "фирмичка" е изцяло е под контрола на чудовищата, окупирали територията на България. Решенията се взимат в тежко охраняемите имения горе по Симеоново, а се спускат от посолствата на Израел и САЩ към масонските ложи. После безименен програмист от "Информационно обслужване" вкарва параметрите в програмата и готово - поредните "демократични" избори са проведени. На хунтата им трябва само някаква минимална изборна активност от овцете и Геноцидът е легитимиран. Българският народ сам си избира палачите, които бавно да го умъртвят. Все пак срокът на НСР до 2030г. трябва да бъде спазен.
User posted image
PM
Top
anti666
Публикувано на: 26.10.2015, 12:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Писали сме го и преди, но да го повторим пак. В Българския Саракт за елемента демокрация ще се следи много внимателно. Точно за да не се допускат местни фараони или мръсници да помирисват власт, даже и да е на ниско и средно ниво. От една страна, ще се контролират кандидатите за кметове (таркани) и народни представители (боили) - да бъдат най-добрите и най-достойните. Които ще са наясно още от началото, че да управляваш не носи привилегии, а отговорности и са готови да ги поемат.
От друга страна, тези които ще ги избират също ще бъдат подбрани. С образователен и етнически ценз. Само хора с необходимото образование без криминално минало и само хора, самоопределящи се като българи ще имат правото да гласуват.

Другото, което пак трябва да повторим е, че изборите ще бъдат само мажоритарни (както е модерно да се казва сега). По простата причина, че всякакви партии, движения, ложи, асоциацийки и НПОнчета ще бъдат разпуснати и извън закона.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 26.10.2015, 12:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Искам и да отбележа за безпрецедентната хакерска атака срещу сайта на ЦИК и "Информационно обслужване". Който го е направил е постигнал целта си. А тя е да лъсне цялата измама, наречена "републикански избори". Атаката е всъщност срещу цялата политическа система в България и конкретно срещу хунтата, която иска да легитимира властта си на местно ниво. Без да съобразят, че заради блокажа в ЦИК резултатите няма как да бъдат обработени, те вече обявиха кои са предварително определените победители. Разбира се, болшинството електорални единици няма да забележат този гаф. Палячото Сидеров е пуснат в действие, а довечера ще има ВИП брадър и турски сериали по зомбивизията.
Кой е авторът на тази хакерска атака трудно може да се разбере. По мащаба и ефикасността си, трудно може да се приеме, че е отделна личност. В България реална опозиция няма, с изключение на БНС и Движение "Воини на Тангра". Остава чужда държава или организация, която иска да събуди заспалия български народ.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.10.2015, 1:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



ИЗБОРЕН КОДЕКС
Тъй, Тиква - хайде освобождавай 5-те хиляди пленници от стадиона. Махай пазвантите отпред, отключвай вратите и кой откъдето е. Така или иначе, отдавна е определено кой къде печели, само мъчите хората за 50 лева.
Според вашия изборен кодекс, подписан от Плевника, според чл.100, точка 4 тия бюлетини трябва да са обработени и предадени в срок от 24 часа след края на изборния ден в неделя, 25.10. Този срок отдавна изтече. Хвърляйте ги тия чували и спирай тоя изборен цирк!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.10.2015, 9:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Събитието" в "Арена Армеец",построена от Тиквю е поредният символ и знак, който Тангра ни дава. 5000 човека станаха заложници и роби на Системата и республиката, както всички ние, всеки ден и час. Сега, обаче ни бе показано в умален вариант - нагледно. Тангра ни казва: "Ако продължавате така, строите собственият си затвор и сами причинявате собствената си смърт.
Вълчицата, Вълкан, "Арена Армеец", колко още знаци, трябва да получим? Зала "Арена Армеец" стана символ на Геноцида, на республиката като един огромен концлагер, който смила душите и съдбите и убива бъдещето на Българите. В тази чудовищна зала, този лабиринт на Минотавъра - символ на успехите на евроориентираните, една майка загуби детето си, така, както всеки ден България губи децата си! Кой е Минотавърът? Тиквю Банкянски и американското посолство! Да убием Минотавърът и разрушим лабиринта му!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.10.2015, 10:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



След като една майка е загубила детето си в "Арена Армеец", аз не знам с каква Съвест кметове, кметски наместници и общински съветници ще поискат да встъпят в длъжност! Няма ли да поискат оставката на мин.председателя и цялото му правителство?! Мерзост и изродщина е, г-да да се поздравявате с изборни победи и да пирувате над труповете на неродените!
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 28.10.2015, 17:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Това да си беден,ограбван от "държавата",тровен от нея,без ефективено образование,лъган за собствената си история и всичко значимо,избиван по всякакви начини и днес да ми кажат това : "Е ти като не гласуваш значи си незаинтересуван".
Как такава бетонна глава ще бъде оправена?Ми то е роб до мозъка на костите си...при всичкото това невъобразимо Зло,което нанася тотална щета върху физиката и духа му,върху живота и бъдещете му,върху поколението му то пак отива до урната и пак си нахлузва въжето.За 20 години неразбраха,че всички са плод на Системата,нейни изчадия,които ще продължат пъкления план.Не разбраха,че всичките тези са наследниците на БКП,че биват управлявани от едни и същи главорези.Че всички до последният чиновник са слуги щом им е дадена конкретната работа.Че не трябва да бъдат слушани камо ли да им се има вяра.
Аз,който не съм такъв човек днес бях обявен за незаинтересуван.Те не могат да осъзнаят,че има нещо отвъд Системата.Че има Живот и без нея.
Пак пиша неща,които са писани хиляди пъти от много хора,но явно няма ефект от тях.Хората наистината престанаха да бъдат хора.Те спряха да мислят.Пуснаха се по течението.Заспаха дълбок сън.Погребаха Духа си.Затриха го.Сега са ходещи мъртавци.Нищо повече.
В спора се раждало истината.Истината може да се роди само,когато хората са чистосърдечни и искат да постигнат една обща цел заедно.Да стигнат до Истината независимо за какво.Тогава всеки един ще приеме къде е сгрешил и къде е прав спрямо друг.Няма да има тъпанарски разговори,спорене,надвикване,пъшкане и уфкане.
Затова хората не ме разбират.Сигурен съм,че повечето хора тук не са разбирани.Защото другите на са готови за някои неща.Точно положението,в което сме го показва.Едни грешки се повтавят отново и отново.
Не може цял живот да си бил комунист,послушник на властта,безропотно изпълняващ всичко,което му се каже,а сега да твърди на висок глас,че българския народ бил с робска психика.
Това е проблемът на повечето хора.Промяната ще дойде само,когато всеки от нас погледне вътре в себе си,когато надвие слабостите си и незнанието си.
Но това са просто поредните думи,които просто ще полетят и изчезнат.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 29.10.2015, 2:51
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Това е. Да се съхранишъ Човекъ, оставашъ самотенъ. Дори и най близкие, било то кръвни роднини, или приятели, съидейници, винаги има разривъ, защото и хората на които най много вярвашъ и те са засегнати малко или много отъ системата. Човекъ празен не стои, винаги падатъ семена въ него било то отъ книги, медии телевизии, интернетъ, разговори. На какво е хваналъ съзнато или не вяра, това се възпроизвежда въ него като плодъ. А плевелите са страшно много. Просто абсолютно чистъ Човекъ няма. Може да се тачи Човека заради добрите плодове, заради доброто му сърце, кое е остало, че въпреки всички плевели не се е задушило. Нужно е да мислимъ, да не се страхуваме да сме различни. Едно време всички са се отличавали един отъ другъ, но и са се вписвали въ хармония в Цялото. Сега системата надява на хората униформи, прави ги еднакви и неединни. Не може птичка пролеть да направи, но пакъ и малко да са, хубаво е да има птици. Птици макаръ и самотници, пакъ въ тази зима навяватъ на Пролеть.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.10.2015, 19:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ванката Тотев, много здраво я е закъсал в Пловдив. Затова предизборният му щаб е организирал двойки - мъж и жена, които да обикалят градинките и да агитират антисистеми кът мене да гласуват за Тотев. Те не знаят, че подобна агитация е кауза пердута за тях, но важното е разговор да става в иначе досадно-скучният за мене град. Жените агитират мъжете, мъжете - жените. Стара тактика, лесно разгадаема и абсолютно невървежна пред гърмяни зайци кът мене;))) Първа забележка към предизборният щаб на ГЕРБ: подбирайте яки мадами, за да оплакнем очи, оближем мустаки и след разговора да кажем: "Елате пиленца при батко, да ви схруска, сладко, сладко:))))" Иначе, файда нема, вервайте ми. Нит пропагандата е пропаганда, нит жените са класа, нито па знаят какво да кажат. Поне като не знаят как да ме убедят да гласувам за Тотев, да могат с други аргументи, да ме убедят, немисловни... Моабети, кът благоустрояване, паркове, градинки, люшки, велоалеи и детски градини, не вървят при мен. Защото това не са достижения, с които един кмет трябва да изтъква, това му е част от длъжностната характеристика, с една дума, тия неща, той трябва да ги прави по подразбиране, между другото. Накрая видя, че не става и вика: "Партията дава пари...." А,аааааа, са,са,сааааааа.....,дойдохме на истинският моабет. Това е сериозен разговор. Значи ще говорим за пари?Добре, почваме: всеки месец по 1000 лева в продължение на 10 години и съм пред урните в Деня на Будителите;))) Избега та се не виде, тая мадама... Кът чу, че трябва да инвестира в мен, а не аз - в Тотев,избега, та са не виде! Еми, кът си я закъсал, ша купиш някой друг цигански глас от Столипиново за 20 кинта и ще си решиш проблемите. Не, аз имам проблеми;)))
PMEmail Poster
Top
Въло
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 35 429
Дата на регистрация: 10-March 14



QUOTE (Петър. @ 28.10.2015, 19:25 )
Това да си беден,ограбван от "държавата",тровен от нея,без ефективено образование,лъган за собствената си история и всичко значимо,избиван по всякакви начини и днес да ми кажат това : "Е ти като не гласуваш значи си незаинтересуван".
Как такава бетонна глава ще бъде оправена?Ми то е роб до мозъка на костите си...при всичкото това невъобразимо Зло,което нанася тотална щета върху физиката и духа му,върху живота и бъдещете му,върху поколението му то пак отива до урната и пак си нахлузва въжето.За 20 години неразбраха,че всички са плод на Системата,нейни изчадия,които ще продължат пъкления план.Не разбраха,че всичките тези са наследниците на БКП,че биват управлявани от едни и същи главорези.Че всички до последният чиновник са слуги щом им е дадена конкретната работа.Че не трябва да бъдат слушани камо ли да им се има вяра.
Аз,който не съм такъв човек днес бях обявен за незаинтересуван.Те не могат да осъзнаят,че има нещо отвъд Системата.Че има Живот и без нея.
Пак пиша неща,които са писани хиляди пъти от много хора,но явно няма ефект от тях.Хората наистината престанаха да бъдат хора.Те спряха да мислят.Пуснаха се по течението.Заспаха дълбок сън.Погребаха Духа си.Затриха го.Сега са ходещи мъртавци.Нищо повече.
В спора се раждало истината.Истината може да се роди само,когато хората са чистосърдечни и искат да постигнат една обща цел заедно.Да стигнат до Истината независимо за какво.Тогава всеки един ще приеме къде е сгрешил и къде е прав спрямо друг.Няма да има тъпанарски разговори,спорене,надвикване,пъшкане и уфкане.
Затова хората не ме разбират.Сигурен съм,че повечето хора тук не са разбирани.Защото другите на са готови за някои неща.Точно положението,в което сме го показва.Едни грешки се повтавят отново и отново.
Не може цял живот да си бил комунист,послушник на властта,безропотно изпълняващ всичко,което му се каже,а сега да твърди на висок глас,че българския народ бил с робска психика.
Това е проблемът на повечето хора.Промяната ще дойде само,когато всеки от нас погледне вътре в себе си,когато надвие слабостите си и незнанието си.
Но това са просто поредните думи,които просто ще полетят и изчезнат.

Няма смисъл да се опитваш да събудиш някой дето не иска да бъде събуден.Той иска да си спи спокойно и да си консумира от благата на системата,които го правят още по-ленив и му притъпяват съпротивителните сили. Има една приказка - не си хвърляй бисерите на прасетата.Аз вече не хабя енергия да се мъча да убеждавам някого в нещо, за което той не е готов да разбере.Вместо това само наблюдавам и като видя някой,в който Идеята вече се е зародила,който е готов да се посвети и да прегърне Българският Саракт, се опитвам да му помогна и да го напътствам.Това е по-добрия вариант, отколкото да се опитваш да отвориш очите на някви дебили дет нищо няма да разберат,само ще те препсуват,ще си държат на вменените им погрешни мисли и модели и накрая ще се разочароваш,че усилията ти са били напразни.

А и от друга страна така може да видиш на кой колко му е акъла. Е така преди няколко дни, хора които ужким са интелигентни,разбират какво е положението в държавата,говорят против политиците,против САЩ и ЕС,искат да се промени нещо(поне на думи звучат искрено),седим и си говорим и накрая ми викат - ми ти що няма да ходиш да гласуваш, аз винаги ходя........мале мале направо без коментар:)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020